8.5.2013 ROBINSON CUP

Na základe dohody, usporiada SRZ MO Vrbové v spolupráci s DRK Jaroslava Helera a firmou Robinson Slovensko pretek v LRU feeder:
ROBINSON CUP 2013
Termín konania: streda, 8. mája 2013
Miesto konania:  VN Čerenec, Vrbové, č. revíru 2-4620-1-1
Kategórie: - U-14 (deti ročník narodenia 1999 a mladší)
                    U-18 (ročník narodenia 1995-1998).
Účastníci pretekov:  na základe prihlášky.
Generálny sponzor pretekov: Robinson Slovensko  http://www.prime-fishing.sk

Organizačný štáb:
Riaditeľ pretekov:                   Hulvan Miloš
Garant:                                    Heler Jaroslav
Hlavný rozhodca:                   Strečanský Dávid
Sektorový rozhodcovia: Talajková Eva, Boor + 2 vybraný z rodičov pretekárov
Označenie trate: Boor Martin, Heler Jaroslav, Hadviga Šimon
Parkovanie aut: Šimek Peter
Bodovacia komisia + váženie rýb:  Hulvan Miloš,  Strečanský Dávid, Talajková Eva, Rybár Marek
Protesty: rieši komisia v zložení: Mišech, Strečanský, Hulvan, Heler, Rybár.
Poriadok po pretekoch: Lukáč, Zemková, + určený pretekári.
Technické pokyny : Preteká sa v disciplíne LRU – feeder podľa prispôsobených Predpisov pre športovú činnosť SRZ a Súťažných pravidiel LRU – feeder vydaných v roku 2012.
Časový  harmonogram pretekov
07.00 - 07.30       prezentácia, reštaurácia Čerenec, VN Čerenec, Vrbové       
07.30 - otvorenie, sľub pretekárov, poučenie, losovanie a presun na pretekárske miesto a príprava na preteky
do 8.30       kontrola krmiva
08.50                    vnadenie
09.00 - 13.00        pretek
13.00 - 13.30       váženie
14.00                   vyhlásenie výsledkov, odovzdanie cien
 
Predbežný zoznam prihlásených na pretek KINDER FEEDER TOUR - ROBINSON CUP (VN Čerenec, Vrbové, 8.5.2013):
   U-14: 1,Mário GERGEL - Bratislava, 2,Dávid KOPINEC - Kostolné, 3,Lucia ČERNÁKOVÁ - Myjava, 4,Jakub KOVÁR - Turá Lúka, 5,Dominik HRADSKÝ - Černochov Vrch, 6,Dominik DRŽKA – Poriadie, 7,Matúš DANIŠ – Piešťany, 8,Pavol MELICHER - Piešťany, 9,Martin URMINSKÝ – Piešťany, 10,Martin HINER – Ratnovce, 11, Jakub VIZIČKANIČ - Topoľčany, 12,Mathias MOLNÁR - Piešťany, 13,Adam HULMAN – Ratnovce, 14,Daniel DIENKA – Veľké Orvište, 15,Tadeáš NOVÁK – Ratnovce, 16,Damián HUMAJ – Piešťany, 17,Maxim HUMAJ – Piešťany, 18,Marek BALÁŽ – Krakovany, 19,Matej LUKÁČ - Chtelnica, 20, Erika GONOVÁ – Krakovany, 21,Peter GONO – Krakovany, 22, Erik KOLLÁR – Dubovany, 23,Martin ZEMKO – Vrbové, 24, Miloš RUBANINSKÝ - Stará Turá, 25,Oliver KRUPKA – Bratislava, 26,Matej BÁRTA – Bratislava, 27,Michal JÁNOŠ - Bratislava, 28,Mário Murín - Piešťany, 29, Jozef CZIRÁK - Bratislava, 30, Kristián BRUNOVSKÝ - Piešťany, 31, Martin MEŠENEC - Vrbové, 32, Timotej MINÁRIK - Topoľčany, 33, Roman ZBYVATEL - Veľké Kostoľany, 34, Erik NEDELKA - Piešťany, 35, Miriam NEMCOVÁ - Dubovany, 36, Adam SANDTNER - Piešťany,  37, Šimon MACHÁČ - Trebatice, 38, Jakub KLEIN - Prašník,
   U-18: 1,Peter ČERNÁK - Myjava, 2,Lukáš BALÚN – Trnava, 3,Martin BOOR – Prašník, 4,Denis MUDRONČEK – Piešťany, 5,Šimon HADVIGA – Vrbové, 6, Pavol ŠIMEK – Veľké Kostoľany, 7, Dominik MUSIL – Krakovany, 8, Jakub HULVAN - Dolný Lopašov , 9, Marek DOBIAŠ – Rybany, 10, Patrik PREDNÝ – Krakovany,11, Karin TALAJKOVÁ - Veľké Kostoľany, 12, Kristián KAMENICZKI - Topoľčany, 13, Peter PIECKA - Bratislava, 14, Michael GAŠPAR - Čachtice, 15, Marek MAGULA - Veľké Kostoľany, 16, Ondrej STREČANSKÝ - Veľké Kostoľany, 17, Lukáš Lesay - Veľké Kostoľany, 18, Roman KUBO - Sokolovce, 19, Peter HLAVNA - Jalšové

Z rôznych dôvodov sa preteku ROBINSION CUP nezúčastnia: Erika Gonová, Mathias Molnár, Jozef Czirák, Mário Murín, Martin Hiner, - všetko U-14.